Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Книга "Есенни огньове"

Книга "Есенни огньове" 31 Ян 2010 22:39 #1214

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
  • Thank you received: 54
Сайта, посветен на моята книга, която предстои да излезе на пазара до края на 2010г.: "Есенни огньове".

Приемам всякакви предложения и мнения, препоръки за дизайна на сайта. Лично мен червеното ме дразни и не ми харесва, но става дума за ОГНЬОВЕ и то през есента. Също и за Езическо творчество, а огъня е свещен елемент, както и останалите три елемента - вода, земя, въздух и е на особена почит сред древните езически и паганистични общества. А иначе впечатленията от моите дизайни са: "Е твоите сайтове все сини и зелени!" :)

Е нали съм изцяло ИН - ВОДА затова са ми такива сайтовете. B)
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Книга "Есенни огньове" 02 Фев 2010 20:40 #1215

• MasterGo
  • MasterGo's Avatar
  • Webmaster
  • Thank you received: 13
И червеното става...

Важното е, посетителите да не се дразнят от него. Все пак червеното е допустим цвят за системата на гугле-сайта. Ако не бе допустим, нямаше да го има като опция.

:)

Книга "Есенни огньове" 02 Фев 2010 20:46 #1216

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Ееее добре че си ти, че иначе всички мълчат като риби. :) Аз червеното го смених, остана малко от него. Именно, защото посетителите се дразнят от яркостта и дразни очите. Иначе не съм противник на червения цвят, харесвам го и за дрехи, бельо :blush: и за различни дизайнерски решения в дома, обичам червените свещи и т.н. Но определено според мен като преобладаващ цвят в сайт не е подходящо. По принцип монитора изморява, четенето в сайт също, затова успокояващите и ненатрапчиви цветове са по желателни. Но от друга страна червеното е цвета на действието, той подтиква към активност и от тази гледна точка е добре да го има в малки количества. ;)
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Книга "Есенни огньове" 03 Фев 2010 10:31 #1217

• n_hope
  • n_hope's Avatar
  • Expert Boarder
  • Здравейте, приятели!
за мен лично, червеното не е никакъв проблем! затова и не отговорих преди! Червеното е движение, акнивност, страст!
Обичам да пиша и се смея, дори "когато ми се плаче"!

Книга "Есенни огньове" 04 Фев 2010 21:18 #1243

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Заради интереса, който проявиха потребителите в сайта към мантрите по статията Инфразвуци и Мантри

Сложих и специална страничка Мантри в сайта на Книгата Есенни огньове

Приятно слушане. :)
Журнал Психея

Книга "Есенни огньове" 17 Фев 2010 16:11 #1290

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Не си харесвам дизайна на сайта на книгата и това си е! :X Десет сайта да направя, да им избера шаблоните, да им натъманя цветовете и елементите, да станат хубави и точно на този да се провалям като че за първи път виждам сайт и цветове. :angry:
Дето би казала една приятелка, която също като мен не харесва черни сайтове: "Е ти погреба книгата още преди да е излязла! Сложихме траура и готово!" Вярно е, че тази книга е писана в Царството на Аид - “Аид” се нарича пространството в недрата на земята, което се обитава от Аид (Хадес) владетелят над сенките.

[url=http:////compass.my-market.eu/2010/02/17/вход-в-царството-на-аид]Компас[/url]

Ама пък чак такава чернотия за сайта. На всичкото отгоре тази статия за "Входа в царството на Аид" беше публикувана в Компас отдавна, а сега не мога да я открия изобщо. Казва "грешка 404" няма такава статия. Добре, че съм я публикувала и в една социална мрежа от където я извадих и сега я сложих отново! Имало все пак някаква полза от социални мрежички.
Журнал Психея

Книга "Есенни огньове" 17 Фев 2010 19:17 #1292

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Еми много съжалявам обаче като напишеш в гугъл "черни сайтове" и попадаш на черен сайт посветен на "черните изкуства". В който пише следното:

"Сайтът е предназначен за лица НАД 18 годишна възраст интересуващи се от "черни изкуства". Материалите в този сайт са, за да послужат като помощник в развитието Ви, а не да определят посоката му. Преди да използвате която и да е информация, убедете се, че разбирате напълно сериозността на материала и последствията от него! Тези ритуали и упражнения би трябвало да се изпълняват от хора, които са в добро физическо и психическо здраве. Ако страдате от сърдечно заболяване, епилепсия или някаква друга хронична болест, не използвайте материалите в сайта. Авторът не носи отговорност за злоупотреба с тези материали, нито за каквото и да е, което може да се случи, когато Вие използвате разгледаните тук упражнения. След влизането си в този сайт и форум, Вие носите отговорност за евентуални морални и материални щети, причинени на Вас или от Вас. Създадетелите на сайта не са отговорни за щети или нараняване, в следствие на информацията, която създателите на сайта и вие помествате в този сайт. С натискането на бутона Вход, Вие потвърждавате, че се съгласявате с гореспоменатите условия. Моля, запознайте се с авторското право и условията за ползване, след като влезнете в сайта."

И аз уж по диплома съм завършила, погледнах пише - Икономика, учила съм пише и финанси, търговия, мениджмънт, маркетинг и пр. неща за потреблението, потребителя и т.н. Обаче съм тръгнала да правя реклама на книга и да я продавам с черен сайт. Само дето не съм отбелязала някои неща от горе споменатото цитатче. А и сега се сещам гледах един филм, гадничък, криминален, за един черен сайт, в който след като се регнеш, 4 ли беше 5 дена след това те убиват. А пък като се регистрираш и съответно логнеш на живо се представят в сайта - убийствата на потребители регистрирани преди това. Имаше и един готин пич криминален инспектор и с една мацка разбиха системата на убийствата.
Журнал Психея

Книга "Есенни огньове" 18 Фев 2010 13:06 #1296

• Надя
  • Надя's Avatar
Нещо, като заглавие на филма? :)

Книга "Есенни огньове" 18 Фев 2010 13:20 #1297

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
А сега де. Ще мисля дано се сетя, не беше нещо лесно като Снежни кучета. :) Но да до колкото те познавам ще ти хареса. :) Имаше доста психология във филма да. И тя наблягаше най-вече индиректо на това, че хората са страшно любопитни. И че любопитството им е до степен разрушително. Създателите на сайта разчитаха именно на това, защото всеки който се регистрирваше знаеше, беше чул от тук от там, че в този сайт се случват страшни неща и въпреки всичко любопитството надделяваше, а също и човешката арогантност: "хехе на мен няма да се случи".
Журнал Психея

Книга "Есенни огньове" 18 Фев 2010 13:45 #1298

• Надя
  • Надя's Avatar
А може моето любопитство да е, заради секси пича - инспектора! :P Ха-ха-ха!

Иначе, като сюжет нещо ми говори, ама може да го бъркам с друг филм или книга. Или да е нещо от моите си сънища,с криминални сюжети! :P

Книга "Есенни огньове" 26 Фев 2010 19:25 #1328

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Стана дума в чата, че за по-добро индексиране от Гугъл около клипчетата в сайта на книгата "Есенни огньве" трябва да има текстове. Сега си поиграх и сложих още няколко текста. Да видим дали ще намерите заровените съкровища. B)

Благодарение на Найди в Класическата музика на КЛУБ JOIN "Интернет среда" също ще имаме анекс за всеки един композитор.

Иначе само като съвет, когато поставяте клипчета в сайта или блога си или във форум се старайте да има поне заглавие, ако не друг описателен текст.
Журнал Психея

Книга "Есенни огньове" 26 Фев 2010 23:10 #1329

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Kamino написа:
Не си харесвам дизайна на сайта на книгата и това си е! :X Десет сайта да направя, да им избера шаблоните, да им натъманя цветовете и елементите, да станат хубави и точно на този да се провалям като че за първи път виждам сайт и цветове. :angry:
Дето би казала една приятелка, която също като мен не харесва черни сайтове: "Е ти погреба книгата още преди да е излязла! Сложихме траура и готово!" Вярно е, че тази книга е писана в Царството на Аид - “Аид” се нарича пространството в недрата на земята, което се обитава от Аид (Хадес) владетелят над сенките.

[url=http:////compass.my-market.eu/2010/02/17/вход-в-царството-на-аид]Компас[/url]

Ама пък чак такава чернотия за сайта. На всичкото отгоре тази статия за "Входа в царството на Аид" беше публикувана в Компас отдавна, а сега не мога да я открия изобщо. Казва "грешка 404" няма такава статия. Добре, че съм я публикувала и в една социална мрежа от където я извадих и сега я сложих отново! Имало все пак някаква полза от социални мрежички.

Вече съм доволна! Стана сайта така както трябва да бъде.
Дизайн и цветови решения - 6
Подредба на елементи и композиция - 6
Музикални творби обхващащи широка публика - 6
SEO & SEM - 4 със зор. :)
Реализирани продажби на книгата? Ще видим през следващата година. B)

Дето каза n_hope: "Тоя сайт ти е най-труден, защото най- му се напрягаш!"

Но стана! :)
Журнал Психея

Книга "Есенни огньове" 26 Фев 2010 23:22 #1330

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
P.S. Радвам се, че дори и фавикон иконката и нейното послание бяха разбрани с въпрос от приятели: "Това пълнолуние ли символизира?"
Журнал Психея

Книга "Есенни огньове" 27 Фев 2010 16:35 #1331

• Надя
  • Надя's Avatar
Чудесно е станало! Това са звездичките, които символизират нас - четящи, пишещи, питащи, отговарящи, интересуващи се, забавляващи се! Браво! :)

Книга "Есенни огньове" 16 Мар 2010 18:50 #1438

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Още една прекрасна песен на Ваня Костова. Закъсняла любов. Предчувствам как поетичната душевност на Меричка вече танцува между вълнението на сълзите от радост и тъга натежали.....

Журнал Психея
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.715 seconds
Създадено с Kunena форум
Joomla SEF URLs by Artio

© 2006-2016 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature