Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Случки от живота-хубавото и лошото 2

Случки от живота-хубавото и лошото 2 11 Апр 2010 17:46 #1551

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
  • Thank you received: 54
Случки от живота - хубавото и лошото 1

За тези, които биха искали да проследят разговорите ни по първа част на Случки от живота - хубавото и лошото.
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 2 11 Апр 2010 19:06 #1552

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Ако решите да продължим разговора от Случки от живота - хубавото и лошото 1 по въпроса за трафика на хора, социалните мрежи и сайтове за запознанства. Бидейки твърде предпазлива моите контакти във Фейсбук като разговори, обсъждания на сериозни и или по-леки и забавни теми се ограничиха някак си естествено с женените мъже, които не го крият. Това ми дава едно спокойствие и сигурност, че с въпросните господа предвид семейния им статус ще обсъждаме нещата наистина в плоскостта на виртуалното познанство, без да излизаме от рамките на приличието, морала и семейните ценности. Без лиготии и свалки, подмятания и откровени флиртове. Вероятно за човек който прави сайт за сексология и апелира за културно, възпитано и модерно отношение към секса (предвид века в който живеем, но което не изключва морала, етиката и ценностите)това на околните би се сторило твърде консервативно. Да така е. Колкото и да е чудно аз имам модерно-консервативни възгледи за сексуалните отношения между мъжа и жената, в двойката, в семейството. Не приемам и не толерирам т.нар. "отворени връзки", които се основават на свободния секс с различни партньори въпреки че ядрото на самата основна вързка се запазва. Обвързване, любов и сериозна връзка за мен са важни и сериозни понятия, на които държа и уважавам и т.н. и т.н.. По тази причина и моите разговори във Фейсбук по различни теми и статии естествено се осъществиха със семейните мъже, от които се очаква една по-голяма сериозност и стабилност в общуването.
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 2 14 Апр 2010 15:59 #1553

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Да ви се похваля направих си най-сетне и аз един пролетен подарък за два празника в едно - 8-ми март и първа пролет. :) Цената няма да я обсъждаме........ :laugh: Не са толкова нулите колкото точките в многоточието, но...

И така Дами и Господа, на Вашето внимание: "EMPORIO ARMANI Diamonds, ухание, което отразява силата, блясъка и сексапилността на уверената жена на 21-ви век. Комбинация от рози и боровинки, дървесни и амброви нюанси, преплетени с нотки на личи (плод на вечно зелено тропично дърво). Това изключително ухание кара всяка жена да се чувства самоуверена и дръзка. Скъпоценният аромат е поставен в изваян, блестящ стъклен флакон, гравиран в центъра с емблемата EMPORIO ARMANI и украсен със спрей-капачка от сив метал. Един диамант в ръката ви, близък и достижим. Или както се пее в безсмъртния хит на Мерилин Монро: “Диамантите са най-добрият приятел на момичетата”."

Парфюм е, не е тоалетна вода. И...не ми завиждайте. :P :)
Журнал Психея

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 2 14 Апр 2010 16:51 #1554

• George
  • George's Avatar
  • Junior Boarder
  • Thank you received: 1
Честито! И браво!!! Харесвам и уважавам жени, които не се врънкат и мрънкат на мъже "купи ми..." Когато искат нещо, просто стават и го взимат със свои собствени средства. Такава жена, която не е поискала наистина заслужава подарък да и бъде направен от мъжа. Къде ще прочетеш такова нещо "купих си сама марков парфюм". На всякъде пише "изврънках от оня (епитет някакъв) 200 лв. и си купих скъп парфюм"

Със здраве да си ползваш парфюма!

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 2 19 Апр 2010 16:39 #1560

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Незнам вече кое да свърша по-напред. С фейсбука и с фанопика все едно имам още два сайта! Не е все едно, ами си е направо + 2. Единственото спасение е да стана многоръкия Шива.
Журнал Психея

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 2 26 Апр 2010 18:10 #1580

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Споделяла съм с вас, че не обичам букетите, много страдам за откъснатите цветя, когато увяхнат и трябва да ги хвърлим в кофата. Винаги предпочитам за подарък - цветя в саксия. Но по този въпрос никога няма да се разбера с моята майка. И ето тя купила в неделя тези красиви букети, аз ги снимах, за да остане все пак някакъв спомен от красотата, когато увяхнат след няколко дни. Червени и жълти лалета и нежни момини сълзи.

Журнал Психея

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 2 29 Апр 2010 09:20 #1581

• Меричка
  • Меричка's Avatar
Тези момини сълзи
са вълшебството за очите ми.
След време бих могла и аз
да снимам люляка в захлас....

Щото в Пловдив прецъфтя,
но в планината е така -
ведно с божура в двора
радват се на простора!

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 2 06 Май 2010 10:52 #1617

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Имали хора, които като мен не обичат агнешко и овче месо? Да си отпразнуваме днес празника със свински пържолки. :)
Журнал Психея

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 2 16 Май 2010 12:39 #1630

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
С радост ви съобщавам, че следваща седмица - сряда или четвъртък Кайомин заминава на "лов". :P :) Взимам си полагаема почивка за една седмица, която ще прекарам на ловната хижа. Имам да допиша още четири, пет глави от Магическия свят на Амазония, с което ще приключа романа. Да не говоря предварително, защото може и да не ги допиша сега, а през голямата почивка през август или през другата на есен. Че ще си почивам обаче това е повече от сигурно! И така, ако някой има някакви спешни неща за решаване или запитвания или нещо друго да побърза да казва, защото отлитам....

Журнал Психея

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 2 16 Май 2010 13:22 #1631

• Merichka
  • Merichka's Avatar
  • Expert Boarder
  • Когато в дълбокото намериш бисер, изведи го с длан
  • Thank you received: 5
Дано успея да пренеса една моя снимка от миналата година , не стана, защото голям е фотосът...
Le passй n\'existe plus, le futur ne t\'appartient pas, aujourd\'hui est un cadeau et c\'est pourquoi on le nomme Prйsent!!!

Отг:Село Свидня 18 Май 2010 14:32 #1637

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Да ви покажа сайта на село Свидня където е моята вила. Не е точно в самото село, а нагоре в планината където се намира вилната зона на селото. Доста го обновиха селцето през последните години не е само с възрастни хора, макар че преобладават. Спокойно и тихо е, тъкмо като за моята почивка. :)

Сайта им е малко неугледен, но какво да се прави. Все пак е едно от малкото села в България, което има САЙТ! :) Направиха си страхотен храм в селото ще ви покажа и него. И като се тръгне от храма в дясно по едни върли баири (с кола ги катерим), че не са за пушачи и за дебелаци :laugh: и се стига до ловната хижа на Кайомин.

Село Свидня
Журнал Психея

Отг:Село Свидня 31 Май 2010 16:49 #1647

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Още малко снимки от вилата да ви се напълнят очите и сърцата с красота и Природа! :)

Здравеца е това.

Журнал Психея

Отг:Село Свидня 31 Май 2010 16:53 #1648

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Част от двора над къщата.

Журнал Психея

Отг:Село Свидня 31 Май 2010 16:55 #1649

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Ловната хижа, астмата ни нещо боледува тази година иначе над масичката с кафенцето, която съм поизрязала малко при снимането всичко е в шарена сянка.

Журнал Психея

Отг:Село Свидня 31 Май 2010 17:01 #1650

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Елхата, намира с в ляво от къщата като седите срещу нея. Станала е много висока. Преди като беше по-малка много се страхувах, че някой може да я отсече, но сега единствено би свършила работа за елха пред президентството толкова е голяма. :)

Журнал Психея
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.129 seconds
Създадено с Kunena форум
Joomla SEF URLs by Artio

© 2006-2016 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature