Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТЕМА: Случки от живота-хубавото и лошото

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 20 Фев 2010 20:27 #1308

• Merichka
  • Merichka's Avatar
  • Expert Boarder
  • Когато в дълбокото намериш бисер, изведи го с длан
  • Thank you received: 5
Случвало ли ви се е някога да ви откажат публикация, поради това, че са вмъкнати сатирични образи в хумористично стихотворение - няма да скрия: по проблема на държавата - Алексей Петров и "октоподите". Обяснението, изпратено чрез системно писмо, разбира се е, неспазване на правилата за публикуване на творби. Естествено там не е написано, че се забраняват всякакви намеци за действащото правителство, но се подразбира от някои клаузи. Преди време, мисля на датата, на която е починал Георги Марков в лондонска болница, пуснах пак нещо неподходящо - статия паралел между "държавноовладения", аз си го измислих този термин, тероризъм /включая 11.09.2001/ и атентата срещу нашия журналист.
Le passй n\'existe plus, le futur ne t\'appartient pas, aujourd\'hui est un cadeau et c\'est pourquoi on le nomme Prйsent!!!
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг:Случки от живота-хубавото и лошото 20 Фев 2010 20:50 #1310

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
  • Thank you received: 54
На мен не ми се е случвало, защото не изпращам статии на сайтове, които връщат в отговор "системни съобщения", които нямат човешкото отношение към човека, който си е направил труда да им обновява сайта с авторските си материали. Сайтове, които считат, че някой е длъжен да пише за тях, защото....не става ясно защо. Това са статични сайтове, сайтове без чувство и емоция, без хумор, сатира и забава, без човешкото присъствие в тях. Сайтове, които имат правила - 1984! Големия брат те наблюдава! И които имат правила противоречащи на свободната писателска мисъл, на свободния творчески процес и изобщо на свободата да пишеш и да казваш това, което мислиш.

А ти защо изпращаш статии на такива сайтове? Нямаш ли си тук категория "Криво огледало" в която да си напишеш статията, оооо неразумнии Авторе? :woohoo: Поради що и так дале..........
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Отг:Закриване на Зимните олимпийски игри 01 Мар 2010 02:10 #1342

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
УНИКАЛНАТА КАНАДА!

Не гледах откриването на Зимните олимпийски игри, но сега посред нощ гледам закриването. Официално поканените гости са Вождовете на Канадските Индиански Народности! И те са облечени в цялото си великолепие на Индиански Вожд! Като разбира се тези господа са и учени, преподаватели, историци....

Да! Канада е уникална държава!
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Отг:Случки от живота хубавото и лошото - AdSense? 24 Мар 2010 13:01 #1495

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Навремето като казах, че няма да сложа в сайтовете си AdSense, защото ще се прецакам и че ако изляза пред ЦУМ да прося с циганетата ще изкарам повече центове от колкото с "прецакването" AdSense всички ми се смееха. Тоест не всички а някои от другите админи и веб мастъри. Каква е ситуацията днес?

"Според промените в закона, всички лица (физически и юридически), които предоставят услуги в рамките на общността (в ЕС, но извън България) са длъжни да се регистрират по ДДС. От Гугъл пък настояват всички, които са в Европа и разпространяват реклама чрез AdSense, да преподпишат договорите си с Гугъл Ирландия. Която е член на ЕС и следователно всеки, който рекламира с AdSense ще трябва да се регистрира по ДДС, без значение дали става дума за физическо или юридическо лице или какъв е реализирания оборот."

Източник

Извода?
Добре би било, когато кажа, че съм икономист и финансист да се разбира именно това! А не да се разбира: "админа на S.N. която прави сайт за сексология и психология." Така скъпи колеги, админи и веб мастъри ще си спестите някои разочарования от грешно и прибързано направени умозаключения.

Поздрави и приятен ден!
С уважение: админа на Сексология и природа на човека
Журнал Психея

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 09 Апр 2010 08:05 #1524

• n_hope
  • n_hope's Avatar
  • Expert Boarder
  • Здравейте, приятели!
В един сайт - психотерапия и духовно развитие - прочетох една чудесна притча "Две капки олио". За това как баща изпратил сина си при мьдрец. Когато синьт пристигнал в двореца, мьдрецьт бил зает, но му казал да разгледа замька на спокойствие. ПРИ ЕДНО УСЛОВИЕ, ЧЕ НОСИ ЛЬЖИЦА С ДВЕ КАПКИ ОЛИО В НЕЯ И ДА ВНИМАВА ДА НЕ ГИ РАЗЛЕЕ. Момчето послушало мьдреца и трьгнало да обикаля залите. Като свьршило обиколката, се вьрнало при мьдреца. Той попитал дали му е харесало видяното. Момчето отговорило, че не е видял нищо, защото внимавал да не разлее капките олио. Мьдрецьт пак го пратил да разгледа двореца, но този пьт наистина. Момчето с удоволствие разгледало всичко и много му харесало. Но когато се вьрнал при мьдреца, забелязал, че е разлял капките олио. Мьдрецьт му казал, че в това се сьстои щастието - хем да се наслади на света около него, хем да не забравя за двете капки олио.
Обичам да пиша и се смея, дори "когато ми се плаче"!

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 10 Апр 2010 08:46 #1532

• n_hope
  • n_hope's Avatar
  • Expert Boarder
  • Здравейте, приятели!
Тази невинна душица! :)) сьм аз в, както сте се досетели, в младенческа вьзраст!

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 10 Апр 2010 10:48 #1533

• n_hope
  • n_hope's Avatar
  • Expert Boarder
  • Здравейте, приятели!
И да не сте посмели да правите коментари относно черно-бялата снимка, сьответно вьзрастта ми!
Ха-ха-ха-ха-ха! :))

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 10 Апр 2010 10:50 #1534

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Тъкмо одеве като се включих мислех да попитам дали няма по-голяма снимка на тази топчица :P
Журнал Психея

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 11 Апр 2010 09:19 #1537

• n_hope
  • n_hope's Avatar
  • Expert Boarder
  • Здравейте, приятели!
Ами като кликнеш върху нея, става по-голяма, иначе пробвах след скенера, ама се размазва жестоко и все едно съм от друга планета! Не че на са ми правили и подобен комплимент! :)
Може и да не съм улучила как да я увелича, въпреки че пробвах! :)

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 11 Апр 2010 10:22 #1538

• n_hope
  • n_hope's Avatar
  • Expert Boarder
  • Здравейте, приятели!
"zdr
[13:15:18] Nadejda Zlateva: здрасти
[13:15:36] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: kakasme
[13:15:50] Nadejda Zlateva: съжалявам, но имам много, много работа!
[13:16:11] Nadejda Zlateva: от фейсбук ли видяхте скайпа ми?!
[13:16:20] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: ok
[13:16:23] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: da
[13:16:32] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: na kolkoste godini
[13:16:47] Nadejda Zlateva: колкото съм порастнала!
[13:17:03] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: :D
[13:17:07] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: eeeeeeee znaciye hubavo
[13:17:36] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: kit si svirsite rabota ste vlizateli
[13:17:36] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: skayipa
[13:17:56] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: davi cakamli
[13:18:13] Nadejda Zlateva: не!
[13:18:18] >>>>E~R~D~V~A~N<<<<: ok"
Коментарите оставям за вас!!! :)) :)) :))

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 11 Апр 2010 11:23 #1539

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
:woohoo:

Наскоро споделих в едно писмо, че съм била "много респектираща" за мъжете. :lol: Виждам, че не само аз съм респектираща, а и госпожица N_Hope.

1. Въпросния човек пише на шльокавица без предварително да се извини, както правят почти всички българи живеещи в чужбина още в началото на разговора: "извинете ме живея в Австралия и нямам кирилица).
2. Дори и шльокавицата му е с правописни грешки! Нещо, което N_Hope не понася и дори изказа мнение, че едно от хубавите неща в нашия форум са малкото правописни, граматични, стилистични грешки.
3. Тъпия въпрос: "на колко сте години", винаги бива последван от още по-тъпия въпрос: "ще ми изпратите ли ваши снимки?" или "Защо нямате публикувани снимки на вашата стена?!"
4. Смея да твърдя, че дамите, които са редовни потребители на този сайт и форум и имат и участия във Фейсбук са с безупречна репутация и авторитет, което от своя страна води и до респект! Дамите от екипа пък са с двойно по-голяма класа. Така и трябва да бъде. Евтините и леки жени може да са навсякъде, но не и тук.
5. Ние действително сме много, много заети със сериозна работа, било по сайтове, било по статии, било с други поръчки и задачи. И наистина не ни остава много време дори да поговорим помежду си, та камо ли да висим на празни прикаски в скайпа с някакви....хайде да го кажа направо: чикиджии!
Журнал Психея

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 11 Апр 2010 13:09 #1540

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Една статия от петъчния брой на вестник Телеграф по темата, която обсъждаме с N_Hope

Ученички предлагат виртуален секс

И още една статия, препоръчвам да прочетете и внимателно коментара както и да изгледате филма Трафик на хора.

В заключение за тази дейност няма възраст, защото предпочитанията са различни едни търсят 15 годишни, а други 50 годишни. Моята препоръка е не публикувайте свои снимки никаде и не изпращайте свои снимки на хора, които не познавате или познавате съвсем бегло. Лично аз съм претеглила много добре приоритетите си и всички за и против и съм преценила, че в този сайт посветен на науката Сексология предпочитам да има малко потребители, но с морал и ценности, отколкото наплив от над 1000 посещения дневно със съмнителни качества, контакти, поведение и прочее неща, които биха навредили на репутацията и авторитета на сайта и или на моята. Недай Боже да започнат да се навъртат и трафиканти на хора, сводници и друга измет, защото тука се подвизават момичета и жени от споменатите статии.
Журнал Психея

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 11 Апр 2010 13:25 #1541

• naia
  • naia's Avatar
  • Senior Boarder
  • Thank you received: 7
Филма Трафик на хора бе много разстройващ за мен но наистина отразява действителност и реалност. Да благодарим на Камино, че успява да ни осигури тук спокойствие. Както се вижда отговорностите и не са никак малко и са много сериозни предвид опасностите които дебнат из нета и извън него.

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 11 Апр 2010 16:50 #1543

• n_hope
  • n_hope's Avatar
  • Expert Boarder
  • Здравейте, приятели!
Така е! Ние сме си "елитна" групичка! :))
За новодошли - не означава, че сме високомерни и говорим високопарно; "дращим и хапем"! :)) Е, само от време на време! :)) Но тук този, който умее да се изразява граматически правилно, който желае да сподели чувства, мисли, идеи, собствен опит, ще се чувства много добре! И ще бьде посрещнат с благоразположение и ентусиазьм! Пьрвите рькопляскания са от мен!

Отг:Случки от живота хубавото и лошото 11 Апр 2010 16:56 #1544

• n_hope
  • n_hope's Avatar
  • Expert Boarder
  • Здравейте, приятели!
Никой не е предпазен от лошото. Независимо колко отговорен и зрял е. Няма как да си каже: "На мен подобно нещо не може да се случи!" Но затова има граждански сдружения, социални мрежи, форуми, фейсбук и т.н. контакти - виртуални и невиртуални. За да се предпазваме, да си помагаме със съвети и емоционална подкрепа, да знаем как да реагираме в дадена ситуация. Кой с каквото може помага - важното е, да се подкрепяме!
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Time to create page: 0.149 seconds
Създадено с Kunena форум
Joomla SEF URLs by Artio

© 2006-2016 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature